• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

מקט:  7290100364076

במלאי

Post-Peel Kit

0.00 ₪

הזמנות דרך המוקד הטלפוני בלבד!

ורק לאחר אימות תעודת מקצוע.

1700-505-908

ערכה שלאחר הפילינג
נקי ועדין (Clean & Gentle)
תכשיר הרחצה “נקי ועדין”, בעל נוסחת ניקוי שמסלקת בעדינות את העור אחרי פילינג, נועד כדי להסיר לחלוטין שכבות עמומות וניזוקות של האפידרמיס. כיסוד חיוני בתכשירי רוז דה מר, “נקי ועדין” מאזן את ה-pH כדי שהתאים יוכלו להתחדש באופן אופטימאלי אחרי הפילינג, והתוצאה היא גוון פנים חלק, זוהר ובריא.
שלב 1 – תכשיר ייבוש (Step 1 – Dry Out)
נוסחת הייבוש מחזקת את פעילות הפילינג תוך גירוי מינימאלי. שילוב של חומצה קוג’ית, ארבוטין וויטמינים של תכשיר הייבוש מבהיר יתר-פיגמנטציה וממריץ את התחדשות התאים, כדי להפוך את העור לצעיר יותר וקורן מבריאות.
שלב 2 – קרם הרגעה ולחות (Step 2 – Calm and Hydrate)
קרם ההרגעה והלחות מציף את העור בחומצה היאלורונית, והודות לכך קושר הקרם לחות לעור ושומר על רמות לחות אופטימאליות תוך מניעת אובדן לחות דרך האפידרמיס (TEWL). חומצה זו מחקה את גורם הלחות הטבעי (NMF) של העור. קרם ההרגעה והלחות מכיל שילוב חדשני של תמציות בוטאניות ומרכיבים מרגיעים, והוא מספק מינרלים וחומרי תזונה כדי להגביר את הגמישות, הרכות והבריאות הכללית של העור.
שלב 3 – קרם להחלקה ולתיקון (Step 3 – Smooth and Repair)
קרם זה מפעיל את תפקודי ההתחדשות הטבעיים, ובתוך כך עוזר בסילוק ובהחלפה של תאים פגועים בתאים חדשים ובריאים. הקרם להחלקה ולתיקון, שהוא עשיר בנוגדי חמצון ובמרכיבים מצעירים, ונותן אנרגיה לעור שעבר פילינג ומעדן אותו.
שלב 4 – קרם פילינג והתחדשות (Step 4 – Peel and Renew)
קרם הפילינג וההתחדשות מתקן באופן טבעי בעיות עור, החל מהזדקנות בטרם עת ועד ליתר-פיגמנטציה. הודות לתערובת ייחודית של מרכיבי הצערה וויטמינים, קרם הפילינג וההתחדשות מלחלח את העור, משפר את גמישותו ומסיר בעדינות תאים מתים כדי לחשוף עור הנראה צעיר, מוצק ובריא יותר.

מוצרים נוספים

המותגים שלנו

מוצרים נבחרים